اجاره مینی بوس دربستی ارومیه

اجاره مینی بوس دربستی ارومیه

09032486073
اجاره مینی بوس در ارومیه برای انواع مراسمات با بهترین کیفیت و کمترین قیمت برای داخل شهر ارومیه و خارج از شهر
مینی بوس ماشینی هست متوسط جهت حمل و نقل مسافر با ظرفیت های 12- 21 نفر که با توجه به امکانات و مدلهای مختلف این ظرفیت ها تغیر میکنید .
اجاره مینی بوس دربستی ارومیه
اجاره مینی بوس دربستی ارومیه
مینی بوس برای مسافرت های با طول 300 کیلومتر و مسیر های کوهستانی بسیار مناسب میباشد.مینی بوسهای موجود در حمل و نقل کشوری در دو دسته قدیمی و مدرن دسته بندی شده اند و برای سرویسهاس مختلف ارکانها و سازمانها به صورت قراردادی و دایمی تورهای گردشگری و بازدید های دسته جمعی همچنین سرویس های دربستی برای مراسمات مختلف مورد استفاده  میباشد.
اجاره مینی بوس دربستی ارومیه
مینی بوس با توجه به ساختاری که دارد به نسبت اتوبوس دارای حجم کمتری بوده بنابر این از مزایای مینی بوس میتوان به هزینهای کمتر آن اشاره کرد.مینی بوس های قدیمی که در حمل و نقل مورد استفاده قرار میگیرند دارای امکانات بسیار محدودی میباشند و در انها تنها میتوان به سیستم گرمایشی اشاره کرد.اما مینی بوسهای مدرن دارای امکانات بسیار زیادی از آن جمله سیستم صوتی تصویری، سرمایشی و گرمایش اشاره کرد که با توجه به امکانات و ساختار آنها ظرفیت های مختلفی دارند که در ادامه سعی میکنیم به معرفی تعدادی از آنها بپردازیم.
اجاره مینی بوس دربستی ارومیه
ما با بهرمندی از راننده های متعهد و حرفه ای آماده ایم که با ارائه انواع مختلف مینی بوس اماده ایم خدمات ذیل را ارائه دهیم.
  • – مینی بوس دربستی برای تورهای گردشگری با امکاناتی اختصاصی برا امور گردشگری
  • – مینی بوس دربستی برای بازدیدها و سفر های دسته جمعی
  • – مینی بوس دربستی  برای سفرهای چند روزه  به صورت 24 ساعته
  • – مینی بوس های دربستی برای سرویسهای مدارس
  • – مینی بوسهای دربستی برای سرویسهای شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی
  • – مینی بوس دربستی برای مراسمات از آن جمله مراسم های جشن و ختم
تعهد ما ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیزمان هست
اجاره مینی بوس دربستی ارومیه
اجاره مینی بوس دربستی ارومیه
 ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس، مینی‌بوس، میدل‌باس، ون و سواری دربستی به تمامی نقاط شهر ارومیه تا هر مقصدی که می خواهید و اجاره انواع اتوبوس بخ سایر کشورهای همسایه با ارائه بهترین سرویس ها ما مفتخریم به سرویس دهی به سازمان‌ها، ادارات،شرکت‌ها و سایر مراکز دولتی و خصوصی همراه با سابقه طولانی و درخشان در بسیاری از سفرهای درون شهری و برون شهری ما آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان هستیم  اجاره دادن انواع : مینی‌بوس و اتوبوس‌های دربستی توریستی جهت تورهای گردشگری، بازدیدها و سفرهای دسته جمعی به صورت یک یا چند روزه می باشد
اجاره مینی بوس برای جابجایی و سایر سرویس ها معمولا بین 12 تا 21 نفر می باشد که بسته به نوع و کیفیت خورو انتخاب شده می تواند متفاوت باشد .
1- مینی بوس های معمولی : مینی بوس های معمولی که شامل :مینی بوس بنز قدیمی- فیات قدیمی – اویکو قدیمی که از قدیم مورد استفاده قرار میگرفت که امروزه نیز برای ارائه سرویس نیز مورد استفاده قرار میگیرد .الارغم اینکه تا هم اکنون سعی بر این بوده   که این قبیل از وسایل نقلیه جمع آوری شود تا وسیله های بهتری جایگزین این قبیل از مینی بوس ها گردد ولی هنوز به نتیجه درستی دست نیافته اند. این نوع مینی بوس ها دارای سیستم گرمایشی مناسبی میباشند ولی نقطه ضعفی که دارند این است که فاقد سیستم سرمایشی می باشند  گرچه برخی اندک از صاحبان این خودرو به صورت دستی اقدام به وصل سیستم سرمایشی میکنند ولی بصورت استاندارد هیچ کدوم سیستم سرمایشی ندارندند مینی بوس بنز قدیمی : ظرفیت این قبیل از مینی بوسها  16 نفر میباشد و معمولا برای ارائه سرویس به کارگران کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی استفاده می شود .فاقد سیستم سرمایشیبوده ولی سیستم گرمایشی به نسبت خوبی را دارا می باشند .
مینی بوس های تشریفاتی : از جمله مینی بوس های تشریفاتی میتوان مینی بوس هیوندا مینی بوس سیترا اشاره نمود که ظرفیت  18 نفره و مینی بوس سیترا با ظرفیت  21 نفره مینی بوس اویکو جدید مینی بوس ایسوزو مینی بوس آرین مینی بوس فیات دوکاتو را می توان نام برد. این نوع مینی بوس ها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی بسیار مطلوبی می باشند و در بعضی موارد سیستم صوتی حرفه ای نیز نصب میگردد که مناسب شرکت های ایرانگردی بوده و معمولا در تورهای خارج از ارومیه کاربرد بسیاری دارند .
 یدک کش تصادفات
خرید آنلاین بلیط هواپیما
Call Now Button09032486073