امداد خودرو سمنان

امداد خودرو سمنان  به مدیریت آقای ابراهیم همتی نیا در خدمت شماست.

شرکت امداد خودرو جرثقیل سمنان مجوز دار و طرف قرارداد با نیروی انتظامی استان سمنان

دارای پروانه کسب امدادخودرو تحت نظارت اتحادیه صنف تعمیرکاران استان سمنان

دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.

امداد خودرو سمنان

امداد خودرو سمنان

تیم مدیریتی امداد خودرو سمنان مدیریت آقای ابراهیم همتی نیا بصورت شبانه روزی در خدمت شماست با خدماتی همچون:

تعمیر در محل , یدک کش  خودرو با دکل مناسب خودروهای تصادفی , یدک کش خودروهای خوابیده با ارتفاع کم توسط چرخگیر , حمل خودرو خودروهای لوکس توسط کفی و خودروبر ,سوخت رسانی , تهیه لوازم یدکی و ارائه در محل خودرو , سوخت رسانی , پنچر گیری و …

امداد خودرو ابراهیم همی نیا سمنان با کلیه امکانات حمل و امدادی در خدمت شماست.دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.

 

پس اگه به دنباله یک امداد خودرو و خودروبر خوب در سمنان میگردی کافیه با  شماره 09032486073 تماس بگیری و مشکل خودرو رو بیان کنی و تیم  نسبت به مشکل خودروی شما تیم امدادی اعزام کنه.

امداد خودرو سمنان

سابقه درخشان امدادخودرو سمنان و خودروبر سمنان در رسته کاری امداد خودرو و خودروبر و  چرخگیر همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی نقاط ایران در تلاش است که مردم عزیز کشورمان از لحاظ نقص فنی خودرو هیچ نگرانی نداشته باشند .

امداد خودرو سمنان

امداد خودرو سمنان

امدادخودرو در سمنان  و خودروبر سمنان با داشتن تیم مجاز تعمیرگاهی در تمامی نقاط ایران شرایط را طوری فراهم کرد که دیگر نگران تعمیرگاههای سودجو هم نباشید .

انتقال خودرو های صفر کیلومتر و کار کرده از کل سمنان به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان و قیمت خودرو بر منصف و ارزان  انجام می شود.

خدمات ما در خودروبر سمنان :

 1. یدک کش خودرو سمنان

 2. کفی خودرو بر سمنان

 3. خودرو سوار

 4. خودرو بر مکانیزه

 5. خودرو بر چرخ گیر 

 • جرثقیل خودروبر سمنان

 • حمل خودرو در سمنان

 • خودرو بر بار 

 • سوخت رسانی به کلیه ی خودرو ها

 • تعویض لاستیک

 • باطری به باطری 

 • تعویض تسمه 

 • تنظیم موتور

 • تعویض لنت

 • تعویض تسمه تایم 

امدادخودرو همتی نیا سمنان  و خودروبر سمنان با داشتن تیم مجاز تعمیرگاهی در تمامی نقاط ایران شرایط را طوری فراهم کرد که دیگر نگران تعمیرگاههای سودجو هم نباشید .

 خودروبر سمنان همیشه و همه جا در کنار  و خودرو  شماست

این مسئله در اکثر موارد به صورت جزیی بوده و توسط شخص راننده قابل برطرف سازی می باشد. اما در برخی موارد دیگر، نقص فنی پیش آمده برای خودرو بسیار حاد است. به همین دلیل، تعمیر آن در محل ممکن نبوده و راننده قادر به راه اندازی خودرو خود نمی باشد.

به عنوان مثال اگر در ضمن مسافرت به شهری مانند سمنان، خودروی شما دچار نقص فنی شد و شما تخصص و یا تجهیزات و امکانات لازم برای تعمیر خودروی خود را نداشتید، پس:

در وهله ی اول باید با شماره تلفن امداد خودرو سمنان 09032486073تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو سمنان

امداد خودرو سمنان

امدادخودرو سمنان مجهز به تعداد زیادی  یدک کش با امکانات قابل قبول می باشد.

امدادخودرو سمنان و یدک کش سمنان در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر شده و شما را در رفع مشکل فنی ایجاد شده یاری خواهد کرد.

سمنانی های عزیز حتما به یدک کش لازم خواهند داشت در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر شده و شما را در رفع مشکل فنی ایجاد شده یاری خواهد کرد.

ضرورت استفاده از خدمات امداد خودرو سمنان

همسو با افزایش میزان استفاده ی افراد از خودروهای شخصی، آمار سوانح و نقص های فنی نیز به طور چشمگیری افزایش یافته است.

علاوه بر این امروزه از تکنولوژی های پیچیده و پیشرفته تری در ساخت نسل جدید خودروها در مقایسه با نسلهای گذشته استفاده شده است.

همین امر سبب شده تا افراد کمتر از گذشته بتوانند به هنگام بروز نقص فنی، مشکل ایجاد شده را حل نمایند. این امر یکی از دلایل تأسیس واحد هایی همچون امداد خودرو سمنان می باشد.

این واحد به منظور امدادرسانی به خودروهای دارای مشکلات فنی و جلوگیری از بروز هر چه بیشتر خسارات مالی و جانی به عموم، سازمان دهی شده است.

این واحد امداد رسان از یدک کش ها و خودروبرهای مجهز و متخصصین فنی زبده جهت کمک به حل مشکلات رانندگان بهره می برد.

از این رو شما میتوانید در صورت بروز هرگونه نقص فنی و در هر ساعتی از شبانه روز با تماس با این مرکز، از خدمات خودروبر سمنان  استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که اصرار به حرکت دادن خودروی دارای نقص فنی یا تلاش برای تعمیر غیرتخصصی آن، میتواند احتمال بروز حادثه را افزایش دهد. همچنین این کار میتواند منجر به ایجاد خسارت های پرهزینه و در برخی موارد غیرقابل جبران برای خودروی شما گردد.

ما بهترین هستیم:با بهره گیری از تیم کارآزموده و حرفه ای در زمینه ی تعمیرات تخصصی خودرو و امور مرتبط با آن، در تمامی ساعات شبانه روز آماده ی امداد رسانی به شهروندان سمنانی و هموطنان ساکن شهرهای مجاور می باشد.

لازم به ذکر است که خودروبر و یا یدک کش سمنان عموماً مجهز به لوازم یدکی ضروری خودرو همچون لاستیک، باتری، تسمه و … می باشند تا در صورت لزوم، ایرادات جزیی را در محل رفع نمایند.

این گروه با بهره گیری از این امکانات و فرستادن مکانیک سیار به محل توانایی ارائه ی خدماتی از جمله؛ تنظیم موتور، باتری به باتری، سوخت رسانی، تعویض لاستیک، تسمه، تسمه تایم، لنت را دارا می باشد.

همچنین در صورت عدم رفع نقص فنی، نسبت به حمل خودرو به محل مورد نظر شخص اقدام میکند.

توجه داشته باشید که فعالیت این مرکز تنها محدود به ارائه خدمات امداد جاده ای و یا ارسال   یدک کش  به محل، جهت رفع نقص فنی خودرو نیست،

بلکه این گروه امدادی در زمینه ی نقل و انتقال خودروهای کارکرده و صفر کیلومتر از شهر به تمامی نقاط کشور نیز فعالیت کرده و در سریعترین زمان و با بیشترین دقت ممکن، نسبت به انجام آن اقدام میکند

امداد خودرو سمنان مجهز به لوازم یدکی ضروری خودرو همچون لاستیک، باتری، تسمه و … می باشد.

همچنین این گروه در زمینه رفع نقص فنی خودرو، در زمینه ی انتقال خودروهای صفر کیلومتر یا کارکرده از سمنان به کل نقاط کشور نیز فعالیت میکند.