خودروبر پاکدشت

جرثقیل حمل خودرو سمنان

جرثقیل حمل خودرو سمنان

09032486073

جرثقیل حمل خودرو سمنان در خدمت شماست.حوادثی از قبیل تصادف و یا خرابی ناگهانی خودرو، در هر زمانی و در هر مکانی، ممکن است رخ دهد. در این مواقع، حضور یک امدادخودرو سمنان مجرب می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
شاید برای یک راننده، هیچ چیز بدتر از خرابی ماشین و ماندن در جاده نباشد. سردرگمی در شرایط به وجود آمده برای راننده و سرنشینان خودرو می‌تواند عواقب ناگواری به همراه داشته باشد.
خوشبختانه، امروزه با وجود شرکت‌های مختلف امدادخودرو سمنان در تمامی شهرها، امکان دریافت خدمات وجود دارد. در صورت خرابی و ماندن در جاده‌‍‌، می‌توان با برقراری تماس تلفنی و یا آنلاین با شرکت‌های امدادخودرو، از آن‌ها درخواست کمک کرد.
یک شرکت جرثقیل حمل خودرو سمنان معتبر می‌تواند در مناطق مختلف از جمله مناطق پرترافیک و ناامن به شما کمک کند و خیلی سریع ایراد خودرو را برطرف کند. بنابراین شما می‌توانید خودرو خود را به جاده برگردانید و به مسیرخود ادامه دهید.
اگر بنزین خودرو یا موتورسیکلت شما تمام شده باشد و یا نیاز به یدک کش داشته باشید می‌توانید از خدمات امدادخودرو سمنان استفاده کنید. این از ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین و در عین حال ضروری‌ترین خدماتی است که توسط این شرکت‌ها ارائه می‌شود.

خدمات جاده‌ای امدادخودرو جرثقیل حمل خودرو سمنان

جرثقیل حمل خودرو سمنان
جرثقیل حمل خودرو سمنان
خدمات ارائه شده شرکت‌های امدادخودرو سمنان
جرثقیل حمل خودرو سمنان ، و امداد جاده‌ای یکی از پوشش‌های ضروری در سطح جامعه است که هر مالک خودرویی باید یتواند در صورت نیاز، در هر مکان و در هر ساعت از شبانه‌روز، به آن دسترسی داشته باشد.
 • انجام تعمیرات جزئی الکتریکی و مکانیکی در محل؛
 • تعمیر استارت؛
 • پرش باتری؛
 • تعویض لاستیک صاف؛
 • تهیه سوخت موردنیاز خودرو؛
از جمله خدمات تعمیراتی یک شرکت امدادخودرو سمناناست. خدمات تعمیرات جزئی مربوط به راه‌اندازی مجدد خودرو، می‌تواند توسط تکنسین و متخصص شرکت، در محل موردنظر، به شما ارائه شود. بنابراین خودرو شما پس از رفع ایراد جزئی به راحتی وارد مسیر سفر خواهد شد. علاوه بر این، در صورتی که خودرو خراب شده به خدمات مکانیکی ویژه و با تجهیزات خاصی نیاز داشته باشد، باز هم جای نگرانی نخواهد بود.

یک شرکت جرثقیل حمل خودرو سمنان معتبر، با مجهز بودن به انواع ناوگان و کامیون‌های یدک کش سمنان و خودروبر سمنان ، می‌تواند در صورت نیاز خودرو شما را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه و مکانیکی انتقال دهد.

امدادخودرو سمنان، باید بتواند به شما این ضمانت را بدهد که بدون وارد شدن هر گونه صدمه و لطمه‌ای به خودرو شما، به کمک یدک کش سمنان مناسب وسیله نقلیه، آن را بکسل کرده و به محل موردنظر شما در هر نقطه از شهر و یا کشور منتقل کند.
وینچینگ ماشین یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت امدادخودرو سمنان، ارائه می‌شود. در صورتی که وسیله نقلیه شما گیر کرده باشد و برای بازیابی نیاز به کمک داشته باشید می‌توانید با امدادخودرو سمنان تماس بگیرید. خواه وسیله نقلیه شما در گودال، برف یا جایی خارج از جاده گیر کرده باشد می‌توانید از خدمات وینچینگ این شرکت استفاده کنید.

جرثقیل حمل خودرو سمنان

اگر نیاز به خدمات یدک کش سمنان داشته باشید، می‌توانید انجام آن را به شرکتی بسپارید که با هزینه مقرون به صرفه تری انجام دهد. برای این کار بهتر است ابتدا شرایط خود را بسنجید و سپس شرکت‌های مختلف خودروبر سمنان را مورد بررسی قرار دهید.
جرثقیل حمل خودرو سمنان
جرثقیل حمل خودرو سمنان
بهترین روش برای یافتن شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل وسیله نقلیه با بهترین قیمت، این است که با چندین شرکت تماس بگیرید. امروزه با فراهم بودن جستجو در بستر اینترنت این امکان بهتر و سریع‌تر در اختیار شما قرار دارد.
اینکه قصد حمل و نقل ساده دارید و یا حمل و نقل درب به درب؛ بکسل باز و یا بکسل بسته؛ قصد حمل چند خودرو و یا فقط یک خودرو را دارید؛ این‌ها همه از جمله مواردی هستند که در بررسی شرایط خود می‌توانید در نظر بگیرید.
خدمات جرثقیل حمل خودرو سمنان
شرکت‌های مختلف ارائه خدمات خودروبرسمنان  و یدک کش سمنان، بر اساس اطلاعات اولیه‌ در خصوص محموله‌ای که باید یدک شود، یک برآورد هزینه تقریبی به شما ارائه خواهند داد. برخی از شرکت‌ها با توجه به خدمات خاصی که ارائه می‌دهند هزینه بیشتری نسبت به سایر شرکت‌ها دریافت می‌کنند.

شما می‌توانید با توجه به شرایط، بهترین شرکت خودروبرسمنان  را برای دریافت خدمات حمل خودرو انتخاب کنید.

جرثقیل حمل خودرو سمنان
جرثقیل حمل خودرو سمنان
لازم به ذکر است که بکسل تخت و بکسل بالابر از جمله روش‌های حمل خودرو از کار افتاده است. بهتر است زمانی که ماشین آسیب جدی ندیده است، از بکسل تخت استفاده کنید. یا اگر قصد حمل خودرو برای مسافت طولانی‌‌تری را دارید و یا خودرو شما لوکس و مدل بالا است از بکسل تخت استفاده کنید.
امدادخودرو سمنان
امدادخودرو سمنان
جرثقیل  حمل خودرو سمنان , جرثقیل کفی خودرو
 • آیا می خواهیددر سمنان جرثقیل اجاره کنید؟
 • نمی دانید چه نوع جرثقیلی در سمنان اجاره کنید؟
 • سوال های در مورد  اجاره جرثقیل در سمنان دارید؟

جرثقیل حمل خودرو سمنان و گروه جرثقیل ابراهیم همتی نیا  به شما  عزیزانی که نیاز به اجاره جرثقیل در سمنان دارید،با قیمت مناسب جرثقیل اجاره می دهیم. با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت.

نمی دانید چه نوع جرثقیلی در سمنان  کار شما را انجام می دهد؟گروه اجاره جرثقیل در سمنان  به شما مشاوره می دهد تا جرثقیل مورد نظر را برای انجام کارتان اجاره کنید.
جرثقیل حمل خودرو سمنان
 
 
کدهای خودرهای استان سمنان ۸۶ و ۹۶ می‌باشد. در خودروهای عمومی، تاکسی‌ها و خودروهای دولتی‌، حروف برای کلیه‌ی شهرهای استان یکسان است. اما در خودروهای شخصی این حرف بستگی به شهری دارد که پلاک خودرو در آن ثبت شده است.
 
 
استان سمنان یکی از پهناورترین استان‌های کشور زیبای ایران است و شهر بزرگ سمنان، و پرجمعیت‌ترین شهر این استان و مرکز استان سمنان است.
 
 مساحت این استان برابر با ۹۷٬۴۹۱ کیلومتر مربع است
 
که ۵٫۹ درصد مساحت کل کشور را شامل می‌شود و از منظر مساحت، هفتمین استان کشور ایران به حساب می آید
 

و اما در مورد جرثقیل حمل خودرو سمنان و جرثقیل ابراهیم همتی نیا در سمنان ،جرثقیل وسیله ای است برای بلند کردن و جا به جا کردن  بارهای سنگین. در گذشته ها جرثقیل قدرت انسان یا حیوان را به کار می‌برده‌است.

در بیشتر پروژه‌های عمرانی جرثقیل برجی ( Tower crane) بیشترین کاربرد را دارد.
جرثقیل حمل خودرو سمنان و جرثقیل ابراهیم همتی نیا در سمنان عبارت‌اند از:
 • جرثقیل برجی یا به عبارتی تاورکرین که معمولاً در ساختمان‌های بلند مورد استفاده قرار می‌گیرد و به۳ صورت بر روی زمین نصب می‌شود.
 • جرثقیل سیار سمنان – به دو صورت ثابت با نصب جکی (کفی یا بدون کفی، خودروبر و غیره) یا سیار کارگاهی (با بار) عمل می‌کند.
 • جرثقیل سقفی سمنان- در سالن‌های صنعتی، تولیدی یا سایر خطوط (انبار، تعمیر و غیره) در ارتفاع بر روی خطوط باربر کناری قابل نصب است و عموماً به دو شکل جرثقیل سقفی تک پله یا تک پل و جفت پلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • جرثقیل شناور سمنان
 • جرثقیل شناور سمنان- به دو صورت دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای قابل استفاده می باشد
 • جرثقیل بازویی سمنان – به ۲صورت بازویی  یا ستونی بازویی قابل استفاده در صنایع و جاهای مختلف است.
 • جرثقیل آویز سمنان – درسالن‌ها و اماکنی با محدودیت ارتفاع و خطوط مونتاژ سری در ظرفیت تا ۵ تن قابل استفاده است.
 • جرثقیل خاص سمنان – به‌صورت ترکیبی از گروه‌های قبلی استفاده می‌شود و در موارد استفاده خاص مانند پشته کردن و غیره دارای  کاربرد می باشد.
جرثقیل حمل خودرو سمنان
جرثقیل حمل خودرو سمنان
به منظور بلند نمودن بار در کارگاه‌ها، بسته به نوع فعالیت از طناب‌هایی با جنس‌های متفاوت استفاده می‌شود:
 • زنجیر ساخته شده از  آلیاژهای فولادی
 • طناب سیمی
 • نایلون
 • پلی استر
 • الیاف
 • طناب فیبری طبیعی و مصنوعی

 ۱۲ نکته بسیار مهم  که قبل از اجاره جرثقیل در سمنان باید بدانید!

 1. قبل از تماس با اجاره جرقیل در سمنان باید حداقل اطلاعاتی را در مورد کالای خود داشته باشید اطلاعاتی نظیر وزن و حجم بار  تا در موقع تماس با مشاور آن را ارائه دهید.
 2. اطلاعات ساختمانی ک محموله در آن قرار میگیرد ارتفاع ساختمان و فاصله بین محل استقرار جرثقیل تا ساخنمان را بدانید.
 3. اطلاعاتی در مورد فضایی که قصد دارید در آن جرثقیل  حمل خودرو سمنان را کرایه کنید.
 4. بهتر است برای سرویس دهی بهتر از یک روز قبل یا حداقل چند ساعت قبل از انجام کار برای کرایه جرثقیل  حمل خودرو سمنان اقدام کنید.
 5. گرفتن استعلام قیمت جرثقیل  حمل خودرو سمنان از چند دفتر کرایه جرثقیل سمنان، البته هرچقدر بیشتر این کار را انجام دهید برای انتخاب دفترا اجاره جرثقیل در سمنان سردرگم تر میشوید.
 6. بازدید فضای کار جرثقیل توسط پرسنل دفتر جرثقیل  حمل خودرو سمنان البته قبل از بازدید با اطلاعاتی که شما در اختیار مشاور قرار میدهید به شما یک حدود قیمت ارائه میشود که در صورت قبول آن از مشاور درخواست بازدید فضای انجام کار را بکنید.
 7. اگر محل کاری که برای آن احتیاج به جرثقیل  حمل خودرو سمنان دارید خیابان یا معابر اصلی است حتما جهت گرفتن مجوز انسداد راه از راهنمایی و رانندگی اقدام کنید که دچار مشکل نشوید .
 8. بهتر است اگر شما در غرب سمنان هستید از غرب سمنان جرثقیل تهیه فرمایید یا اگر در شرق سمنان هستید از شرق سمنان جرثقیل تهیه فرمایید.
 9. اگر محل کار شما در محدوده طرح و ترافیک است باید از جرثقیل  حمل خودرو سمنان مجاز به تردد محدوده طرح و ترافیک استفاده نمایید .
 10. در صورت امکان در ساعات کم تردد روز جرثقیل  حمل خودرو سمنان را  تهیه کنید یعنی کار خود را طوری برنامه ریزی کنید که به ساعات اوج ترافیک نزدیک نشود
 11.  از دفتر اجاره جرثقیلی اقدام به تهیه جرثقیل  حمل خودرو سمنان کنید که پرسنل آن حتما دارای گواهینامه مخصوص جرثقیل باشند.
 12. اگر کالا یا دستگاه شما دارای حساسیت بالایی است قبل از جابه جایی اقدام به تهیه بیمه قلاب نمایید.
خب حالا با آقای ابراهیم همتی نیا در سمنان تماس  بگیرید تا هرچه سریعتر جرثقیل رو براتون ارسال کنند .09032486073

خدمات جرثقیل حمل خودرو سمنان

حمل و جابه جایی انواع مختلف از  کانکس ها در سمنان، چیلر، دستگاه های صنعتی، دستگاه های بیمارستانی و آماده عقد قرارداد و همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی در سمنان
جرثقیل  حمل خودرو سمنان
جرثقیل  حمل خودرو سمنان
جرثقیل  حمل خودرو سمنان

خدمات دیگر جرثقیل حمل خودرو سمنان

سریع ترین جابه جایی و حمل و نقل و خدماتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از پارس جرثقیل بخواهید.
صرفه جویی در هزینه ها
اجاره جرثقیل حمل خودرو در سمنان  به‌صرفه‌تر از خرید جرثقیل است و تنها در صورتی که پروژه شما بسیار بزرگ‌ و حجم کاری شما بالا است خرید جرثقیل به‌صرفه‌تر از اجاره جرثقیل است.
 
 جرثقیل  حمل خودرو سمنان و جرثقیل ابراهیم همتی نیا با بیش ازچندین سال  سابقه کار در صنعت جرثقیل های کوچک و بزرگ همچنین بالابر و خودروبر آماده خدمات دهی به شما مشتریان عزیز
تور وان ترکیه
رزرو تالار سمنان
امدادخودرو قروه درجزین
 
Call Now Button00989032486073