جرثقیل حمل خودرو ایلام , جرثقیل حمل خودرو

 • آیا می خواهیددر ایلام جرثقیل اجاره کنید؟
 • نمی دانید چه نوع جرثقیلی در ایلام اجاره کنید؟
 • سوال های در مورد  اجاره جرثقیل در ایلام دارید؟
جرثقیل  حمل خودرو ایلام و گروه جرثقیل ابراهیم همتی نیا  به شما  عزیزانی که نیاز به اجاره جرثقیل در ایلام دارید،با قیمت مناسب جرثقیل اجاره می دهیم. با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت.
نمی دانید چه نوع جرثقیلی در ایلام  کار شما را انجام می دهد؟گروه اجاره جرثقیل در ایلام  به شما مشاوره می دهد تا جرثقیل مورد نظر را برای انجام کارتان اجاره کنید.
جرثقیل  حمل خودرو ایلام
جرثقیل حمل خودرو ایلام

جرثقیل حمل خودرو ایلام

 
کدهای خودرهای استان ایلام ۸۶ و ۹۶ می‌باشد. در خودروهای عمومی، تاکسی‌ها و خودروهای دولتی‌، حروف برای کلیه‌ی شهرهای استان یکسان است. اما در خودروهای شخصی این حرف بستگی به شهری دارد که پلاک خودرو در آن ثبت شده است.
 
 
استان ایلام یکی از پهناورترین استان‌های کشور زیبای ایران است و شهر بزرگ ایلام، و پرجمعیت‌ترین شهر این استان و مرکز استان ایلام است.
 
 مساحت این استان برابر با ۹۷٬۴۹۱ کیلومتر مربع است
 
که ۵٫۹ درصد مساحت کل کشور را شامل می‌شود و از منظر مساحت، هفتمین استان کشور ایران به حساب می آید
 
 
جرثقیل حمل خودرو ایلام

جرثقیل حمل خودرو ایلام

و اما در مورد جرثقیل  حمل خودرو ایلام و جرثقیل ابراهیم همتی نیا در ایلام ،جرثقیل وسیله ای است برای بلند کردن و جا به جا کردن  بارهای سنگین. در گذشته ها جرثقیل قدرت انسان یا حیوان را به کار می‌برده‌است.
در بیشتر پروژه‌های عمرانی جرثقیل برجی ( Tower crane) بیشترین کاربرد را دارد.
جرثقیل  حمل خودرو ایلام و جرثقیل ابراهیم همتی نیا در ایلام عبارت‌اند از:
 • جرثقیل برجی یا به عبارتی تاورکرین که معمولاً در ساختمان‌های بلند مورد استفاده قرار می‌گیرد و به۳ صورت بر روی زمین نصب می‌شود.
 • جرثقیل سیار ایلام – به دو صورت ثابت با نصب جکی (کفی یا بدون کفی، خودروبر و غیره) یا سیار کارگاهی (با بار) عمل می‌کند.
 • جرثقیل سقفی ایلام- در سالن‌های صنعتی، تولیدی یا سایر خطوط (انبار، تعمیر و غیره) در ارتفاع بر روی خطوط باربر کناری قابل نصب است و عموماً به دو شکل جرثقیل سقفی تک پله یا تک پل و جفت پلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • جرثقیل شناور ایلام
 • جرثقیل شناور ایلام- به دو صورت دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای قابل استفاده می باشد
 • جرثقیل بازویی ایلام – به ۲صورت بازویی  یا ستونی بازویی قابل استفاده در صنایع و جاهای مختلف است.
 • جرثقیل آویز ایلام – درسالن‌ها و اماکنی با محدودیت ارتفاع و خطوط مونتاژ سری در ظرفیت تا ۵ تن قابل استفاده است.
 • جرثقیل خاص ایلام – به‌صورت ترکیبی از گروه‌های قبلی استفاده می‌شود و در موارد استفاده خاص مانند پشته کردن و غیره دارای  کاربرد می باشد.
جرثقیل حمل خودرو ایلام

جرثقیل حمل خودرو ایلام

به منظور بلند نمودن بار در کارگاه‌ها، بسته به نوع فعالیت از طناب‌هایی با جنس‌های متفاوت استفاده می‌شود:
 • زنجیر ساخته شده از  آلیاژهای فولادی
 • طناب سیمی
 • نایلون
 • پلی استر
 • الیاف
 • طناب فیبری طبیعی و مصنوعی
 ۱۲ نکته بسیار مهم  که قبل از اجاره جرثقیل در ایلام باید بدانید!
 1. قبل از تماس با اجاره جرقیل در ایلام باید حداقل اطلاعاتی را در مورد کالای خود داشته باشید اطلاعاتی نظیر وزن و حجم بار  تا در موقع تماس با مشاور آن را ارائه دهید.
 2. اطلاعات ساختمانی ک محموله در آن قرار میگیرد ارتفاع ساختمان و فاصله بین محل استقرار جرثقیل تا ساخنمان را بدانید.
 3. اطلاعاتی در مورد فضایی که قصد دارید در آن جرثقیل  حمل خودرو ایلام را کرایه کنید.
 4. بهتر است برای سرویس دهی بهتر از یک روز قبل یا حداقل چند ساعت قبل از انجام کار برای کرایه جرثقیل  حمل خودرو ایلام اقدام کنید.
 5. گرفتن استعلام قیمت جرثقیل  حمل خودرو ایلام از چند دفتر کرایه جرثقیل ایلام، البته هرچقدر بیشتر این کار را انجام دهید برای انتخاب دفترا اجاره جرثقیل در ایلام سردرگم تر میشوید.
 6. بازدید فضای کار جرثقیل توسط پرسنل دفتر جرثقیل  حمل خودرو ایلام البته قبل از بازدید با اطلاعاتی که شما در اختیار مشاور قرار میدهید به شما یک حدود قیمت ارائه میشود که در صورت قبول آن از مشاور درخواست بازدید فضای انجام کار را بکنید.
 7. اگر محل کاری که برای آن احتیاج به جرثقیل  حمل خودرو ایلام دارید خیابان یا معابر اصلی است حتما جهت گرفتن مجوز انسداد راه از راهنمایی و رانندگی اقدام کنید که دچار مشکل نشوید .
 8. بهتر است اگر شما در غرب ایلام هستید از غرب ایلام جرثقیل تهیه فرمایید یا اگر در شرق ایلام هستید از شرق ایلام جرثقیل تهیه فرمایید.
 9. اگر محل کار شما در محدوده طرح و ترافیک است باید از جرثقیل  حمل خودرو ایلام مجاز به تردد محدوده طرح و ترافیک استفاده نمایید .
 10. در صورت امکان در ساعات کم تردد روز جرثقیل  حمل خودرو ایلام را  تهیه کنید یعنی کار خود را طوری برنامه ریزی کنید که به ساعات اوج ترافیک نزدیک نشود
 11.  از دفتر اجاره جرثقیلی اقدام به تهیه جرثقیل  حمل خودرو ایلام کنید که پرسنل آن حتما دارای گواهینامه مخصوص جرثقیل باشند.
 12. اگر کالا یا دستگاه شما دارای حساسیت بالایی است قبل از جابه جایی اقدام به تهیه بیمه قلاب نمایید.
خب حالا  تماس  بگیرید تا هرچه سریعتر جرثقیل رو براتون ارسال کنند .09032486073
خدمات جرثقیل ایلام
حمل و جابه جایی انواع مختلف از  کانکس ها در ایلام، چیلر، دستگاه های صنعتی، دستگاه های بیمارستانی و آماده عقد قرارداد و همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی در ایلام
جرثقیل  حمل خودرو ایلام
خدمات دیگر جرثقیل ایلام
سریع ترین جابه جایی و حمل و نقل و خدماتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از پارس جرثقیل بخواهید.
صرفه جویی در هزینه ها
اجاره جرثقیل در ایلام  به‌صرفه‌تر از خرید جرثقیل است و تنها در صورتی که پروژه شما بسیار بزرگ‌ و حجم کاری شما بالا است خرید جرثقیل به‌صرفه‌تر از اجاره جرثقیل است.
 
 جرثقیل حمل خودرو ایلام و جرثقیل ایلام با بیش ازچندین سال  سابقه کار در صنعت جرثقیل های کوچک و بزرگ همچنین بالابر و خودروبر آماده خدمات دهی به شما مشتریان عزیز
امدادخودرو خوی
تور وان ترکیه
امدادخودرو بلوار بسیج ایلام
رزرو تالار ایلام
جرثقیل  حمل خودرو بروجرد
یدکش خودرو سمنان
 
Call Now Button09032486073