امداد خودرو سلفچگان به قم

بکسل سمنان

امداد خودرو سمنان،یدک کش سمنان

بکسل سمنان 

بکسل سمنان و امداد خودرو و خودروبر سمنان به مدیریت ابراهیم همتی نیا و با مجوز رسمی دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.

تماس فوری 09032486073

بکسل سمنان و یدک کش تمام شهرهای سمنان و امداد خودرو سمنان  با خدماتی همچون: تعمیر در محل , یدک کش سمنان خودرو با دکل مناسب خودروهای تصادفی , یدک کش خودروهای خوابیده با ارتفاع کم توسط چرخگیر , حمل خودرو خودروهای لوکس توسط کفی و خودروبر ,سوخت رسانی , تهیه لوازم یدکی و ارائه در محل خودرو , سوخت رسانی , پنچر گیری و … در همه نقاط ایران و پوشش همه استانهای ایران و ساپورت خودروهای داخلی و خودروهای وارداتی را شامل می شود.

بکسل سمنان
بکسل سمنان

خودروبر سمنان و یدک کش تمام شهرهای سمنان و امداد خودرو سمنان دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.

یدک کش سمنان و یدک کش تمام شهرهای سمنان و امداد خودرو سمنان همیشه در تلاش است به بهترین نحو ممکن خدمات امدادی را به نتیجه برساند که رضایت مشتریان گرامی را بدست آورد.

تماس فوری 09032486073

یدک کش سمنان و امداد خودرو و بکسل سمنان با سابقه درخشان در رسته کاری یدک کش سمنان و امداد خودرو و خودروبر همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی نقاط ایران در تلاش است که مردم عزیز کشورمان از لحاظ نقص فنی خودرو هیچ نگرانی نداشته باشند .

بکسل سمنان
بکسل سمنان

خودروبر سمنان  با داشتن شعبات مجاز تعمیرگاهی در تمامی نقاط ایران شرایط را طوری فراهم کرد که دیگر نگران تعمیرگاههای سودجو هم نباشید .امداد خودرو سمنان و خودروبر سمنان همیشه و همه جا در کنار شماست

یدک کش سمنان و یدک کش تمام شهرهای سمنان و امداد خودرو سمنان دارای یدک کش و خودروبر های هیدرولیکی و ارسال خودرو به تمامی نقاط ایران با بیمه بارنامه معتبر شرکت امداد خودرو و خودروبر سمنان بدون کوچکترین صدمه به خودروی شما و به مقصد رساندن خودرو شما در اسرع وقت .حمل خودروهای صفرکیلومتر , گذر موقت , خودروهای لوکس و گران قیمت, خودروهای وارداتی از جمله کیا , هیوندای , بنز , بی ام و , به تمامی نقاط ایران توسط بکسل سمنان   و خودروبر سمنان و یدک کش سمنان

تماس فوری 09032486073

بکسل سمنان 

یدک کش و بکسل سمنان و کل استان سمنان  دارای :

 1. خودرو بر کفی سمنان

 2. یدک کش سمنان

 3. بکسل سمنان

 4. خودرو سوار سمنان

 5. خودرو بر مکانیزه سمنان

 6. خودرو بر چرخ گیر سمنان

 7. خودرو بر کفی کش سمنان

 8. خودرو های سواری امداد سمنان

 9. امداد رسانی جاده ای سمنان

 • ارسال مکانیک سیار سمنان

 • جرثقیل خودرو بر سمنان

 • حمل خودرو سمنان

 • خودرو بر بار سمنان

 • سوخت رسانی به کلیه ی خودرو ها

 • تعویض لاستیک

 • باطری به باطری

نیاز به استفاده از یدک کش سمنان ممکن است برای بیشتر راننده گان اتفاق افتاده باشد. این ماشین ها شبیه جرثقیل هستند از این نظر که، در طراحی آنها هیدرولیک قدرتمندی وجود دارد و ماشین های را که دچار نقص فنی و یا تصادف می شوند به کمک اهرمی که دارند بلند کرده و آنها را حمل می کنند.

تماس فوری 09032486073

بکسل سمنان
بکسل سمنان

یدک کش سمنان انواع مختلفی دارد که هر کدام مناسب یک نوع ماشین خاص است. ماشین هایی برای این کار انتخاب می شوند که موتور و شاسی آنها قدرت زیادی داشته باشد.

ماشین در قسمت بار خود دارای تجهیزاتی شامل زنجیر کششی و اتصال است. در ایران ماشین هایی مانند نیسان و وانت به عنوان ماشین بکسل به کار می روند.

بکسل سمنان 

انواع یدک کش سمنان   شامل: مدل خودرو بر کامیونی، مدل خودرو بر زنجیری و مدل بلند کننده چرخ هستند.

مدل خودرو بر کامیونی: این نوع زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد آن، جهت جابجایی ماشین های تصادفی و همچنین ماشین ها صفر و کار نکرده است.

تماس فوری 09032486073

مدل خودرو بر زنجیری: از این نوع بیشتر برای جابجایی ماشین های اوراقی و فرسوده استفاده می شود چون هم باعث آسیب رساندن به سپر ماشین و هم باعث خراشیدگی رنگ ماشین می شود.

مدل بلند کننده چرخ: از این مدل به دلیل اینکه به ماشین آسیب وارد نمی کند و همچنین از لحاظ اقتصادی به صرفه است، بیشتر استفاده می شود. این نوع به وسیله اهرمی که دارد ماشین معیوب را به دنبال خود می کشد. در خیابانهای داخل شهرها جهت انجام بکسل بیشتر از این نوع استفاده می شود.

 به عنوان مثال در خیابان های یک شهر در صورت نیاز به بکسل، استفاده از این نوع بهتر است تا کامیونی، چون نوع کامیونی خود باعث ایجاد ترافیک در محل می شود. به همین دلیل استفاده از یدک کش در شهر تهران بیشتر از نوع بلند کننده چرخ است چون کار را سریع تر انجام می دهد.

دسته بندی دیگری در مورد ماشین یدک کش سمنان وجود دارد که آنها را به دو دسته متصل و متحرک تقسیم می کند.

نوع متحرک:  از این نوع در کارهای درون شهری استفاده می شود. با استفاده از بکسل متحرک می توان همه دستگاه هایی که کار خط کشی را انجام می دهند حمل کرد.

 نوع متحرک دارای چراغ هشدار دهنده است و معمولا شهرداری ها و پلیس راهنمایی و رانندگی از آن استفاده می کنند. بالابر این نوع هیدرولیک است و در دو نوع برقی و دستی وجود دارد.

 

نوع متصل:  تجهیزات این نوع یدک کش سمنان به ماشین وصل است و قابل جدا شدن نیست به همین دلیل به آن متصل گفته می شود. در اصل این خودروها در زمان تولیدشان جهت این کار ساخته می شوند، به عنوان مثال ماشین های امدادی ایران خودرو، سایپا، شغل های امدادی و ماشین های کوهستانی از این نوع هستند.

نکات مهم در بکسل ماشین:

در هنگام کار   باید نکاتی رعایت شود از جمله اینکه: * بکسل کردن زمانی مجاز است که نور و دید کافی باشد چون در شرایط کاملا تاریک این کار خطرناک است و ممکن است منجر به تصادف رانندگان دیگر شود * خودرویی که کار بکسل را انجام می دهد باید قدرت کافی جهت حمل ماشین دیگر داشته باشد * خودرویی که دچار نقص شده حتما یک راننده داشته باشد * یدک کش مجاز است فقط یک خودرو را یدک کند.

تماس فوری 09032486073

 

بکسل سمنان
بکسل سمنان

 

امروزه پیشرفته ترین روش ها جهت بکسل کردن استفاده از سیستم براکت است. این سیستم  مربوط به کامیون های یدک کش است. جهت محافظت از خودرویی که کامیون در حال جابجا کردن آن است از یک اسکلت فولادی که در پشت کامیون است استفاده می شود.

سیستم براکت چرخ ماشین معیوب در بین تیرهای فولادی قرار داده می شود و بعد از این کار چرخ ها با یک سری پین فولادی محکم می شوند تا جایی که دیگر هیچ نوع حرکتی نکنند. به این ترتیب کار تمام می شود، این روش ایمن ترین روش است.

تماس فوری 09032486073

در روش براکت تنها کاری که به صورت دستی انجام می شود این است که پین ها در جای درست قرار داده شوند تا مانع حرکت چرخ ماشین بکسل شده در حین حمل کردن شود. کاری مانند گذاشتن یا برداشتن ماشین معیوب در ماشین یدک کش کامیون به صورت مکانیکی انجام می شود.

شهر سمنان :

شهر سمنان یکی از شهرهای ایران و مرکز استان سمنان در شمال شرقی کشور واقع شده است. این شهر دارای تاریخچه‌ای باستانی و فرهنگی غنی است. سمنان به عنوان یکی از شهرهای با ویژگی‌های تاریخی و گردشگری مهم ایران شناخته می‌شود.

 

شهر سمنان دارای جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متعددی است که به عنوان مثال می‌توان به برج آلونک، حوض کور، معماری سنتی منطقه، و جاده ابریشم اشاره کرد. همچنین، منطقه اطراف سمنان دارای جاذبه‌های طبیعی زیبا مانند کویر مرکزی ایران و کوهستان البرز است.

 

سمنان همچنین دارای فرهنگ موسیقی و هنرهای محلی خود است که جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های متعددی در این زمینه برگزار می‌شود. از لحاظ اقتصادی، کشاورزی و صنعت در سمنان توسعه یافته و تولیداتی چون کشتارگاه‌ها، صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی و نساجی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

تماس فوری 09032486073

 

در مجموع، شهر سمنان با تاریخچه و جاذبه‌های گردشگری خود یک مقصد جذاب برای بازدیدکنندگان است و از نظر فرهنگی و تاریخی دارای اهمیت ویژه‌ای است.

تور وان از ارومیه

 

Call Now Button00989032486073